Доступ до публічної інформації

ДП "Львівстандартметрологія" повідомляє, що вiдповiдно до Закону України "Про доступ до публiчної iнформацiї" та Указiв Президента України від 05.05.2011 р. №547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публiчної iнформацiї" та вiд 05.05.2011 р. №548/2011 "Про першочерговi заходи щодо забезпечення доступу до публiчної iнформацiї в допомiжних органах, створених Президентом України", якi забезпечують реалiзацiю конституцiйного права громадян вiльно збирати, зберiгати, використовувати i поширювати iнформацiю, для отримання публічної інформації необхідно оформити інформаційний запит в письмовій, усній чи електронній формі.

Інформаційний запит подається:

  • усно - за телефоном (032 ) 261-60-30; 
  • письмово - факсом (032) 261-66-79, електронною поштою dplvivstandard@gmail.com, поштою на адресу вул. Князя Романа, 38, м. Львів, 79005.

Письмовий запит оформляється відповідно до зразків форм для об'єднань громадян, юридичних та фізичних осіб.

Згідно з Законом України  "Про доступ до публічної інформації" відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації" рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.


 


На підставі п.2, 3 ст.1 Закону України "Про відкритість використання публічних коштів",оскільки ДП "Львівстандартметрологія" підпадає під ознаки суб'єкта господарювання державної і комунальної власності, але не використовує бюджетні кошти, було створено та зареєстровано кабінет на єдиному веб-порталі використання публічних коштів Є-data (spending.gov.ua).

Довідково
Мета веб-порталу - Є-data (spending.gov.ua) — забезпечення доступу користувачів до інформації про використання публічних коштів з використанням Інтернету. Цей портал є офіційним державним інформаційним ресурсом в Інтернеті, на якому оприлюднюється інформація згідно із Законом № 183.

Останні новини

11.06.2024
Новини підприємства
До уваги власників технічних умов!

ДП «Львівстандартметрологія» займається перевірянням технічних умов (ТУ) та змін до них на відповідність законодавству, технічним регламентам та…

Детальніше
29.05.2024
Новини підприємства
Відповідність національної продукції стандартам ЄС

Україна підписала економічну частину Асоціації з Європейським Союзом. Це означає, що на шляху до участі в ЄС, необхідно адаптувати існуючі національні…

Детальніше
27.05.2024
Новини підприємства
Сертифікація систем екологічного управління Дрогобицьким відділом оцінки відповідності

Дрогобицький відділ оцінки відповідності, що входить до ОССУ ДП «Львівстандартметрологія», який акредитований Національним органом з акредитації…

Детальніше
Напишіть нам