Оцінка відповідності

Наказами Мінекономіки України ДП «Львівстандартметрологія» призначено Органом з оцінки відповідності продукції вимогам наступних Технічних регламентів:

 

  • Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання;
  • Технічний регламент безпечності іграшок;
  • Технічний регламент безпеки машин;
  • Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки;
  • Технічний регламент мийних засобів.

Орган з оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія" акредитований Національним агенством з акредитації України (атестат акредитації №1О210 від 07.12.2020 р.) та здійснює оцінку відповідності продукції згідно сфери акредитації.

Відповідно до  вимог, які встановлені Технічними регламентами, виробник або його представник може підтвердити, за відповідним модулем, відповідність продукції, процесів і послуг шляхом оформлення декларації, яка реєструється в призначеному органі з оцінки відповідності на підставі визначеного переліку документів.

До введення в дію технічних регламентів до обов’язкового застосування можливо підтвердити відповідність продукції, процесів і послуг добровільно.


Щодо оцінювання відповідності (декларування) звертатись у відділ "Єдине вікно" та у  Червоноградське або Дрогобицьке відділення  ДП "Львівстандартметрологія".


Порядок сертифікації нафти та нафтопродуктів (ПОРООВ 7-01-2019)


Порядок сертифікації мийних та чистильних засобів (ПОРООВ 7-02-2017)


Порядок сертифікації парфумерно-косметичної продукції (ПОРООВ 7-03-2019)


Заявка про проведення робіт з оцінки відповідності продукції


 


Останні новини

21.06.2022
Новини підприємства
Нагадуємо споживачам про своєчасну повірку теплових лічильників!

 

Добрий господар розпочинає підготовку до зими ще з літа! Так і громада міста Львова вже готується до нового опалювального сезону. Під час зростання…

Детальніше
16.06.2022
Новини підприємства
Запрошуємо до участі в Програмі підтримки бізнесу на Львівщині!

 

ДП “Львівстандартметрологія” успішно пройшло процедуру прекваліфікації з метою участі в Програмі підтримки бізнесу у Львівській області на період…

Детальніше
Напишіть нам