Заходи

Запрошуємо на вебінар Комунікативної платформи з технічного регулювання в Україні


Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у вебінарі: «Новації Регламенту ЄС 2019/1020 про ринковий нагляд та відповідність продуктів», що відбудеться на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання в Україні об 11 годині 30 листопада 2021 року.

Під час заходу представники Департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки, Офісу з розвитку підприємництва та експорту поінформують відповідно про поточний стан здійснення ринкового нагляду нехарчової продукції, проведуть огляд очікуваних змін до законодавства у цій сфері, предметно розглянуть функціональні можливості Експортного порталу, а також наявні інструменти підтримки експортерів.

До участі у заході також запрошено Анне Берсіо, радницю Представництва ЄС в Україні, з метою інформування учасників щодо вимог нового Регламенту Європейського парламенту і ради (ЄС) 2019/1020 та практики його застосування у країнах ЄС.

Захід проводитиметься за підтримки проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

З детальною програмою вебінару можна ознайомитися тут.

Зареєструватися на участь у вебінарі можна на сайті комунікативної платформи з технічного регулювання в Україні. Участь у заході безкоштовна.

Вебінар «Технічне регулювання – ефективний механізм підвищення конкурентоздатності та економічного зростання для підприємств України», який відбувся минулого місяця на базі ДП «Львівстандартметрологія», можна переглянути тут.

Напишіть нам