Новини підприємства

Представники ДП «Львівстандартметрологія» взяли участь у Міжнародному форумі “Інфраструктура якості України – платформа взаємодії бізнесу в системі єдиного ринку ЄС”

23 травня 2024 р. відбувся  Міжнародний форум “Інфраструктура якості України – платформа взаємодії бізнесу в системі єдиного ринку ЄС”, який організований за ініціативи Мінекономіки та за підтримки проєкту TIPSTER Фонду підтримки реформ та програми міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), яка фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
У заході взяли участь представники ДП «Львівстандартметрологія»: перший заступник генерального директора Олександра ФЕДАК та заступник генерального директора з питань оцінки відповідності Роксоляна ШЛЮЗ.
Учасники форуму обговорили систему інфраструктури якості України, сучасний стан правового регулювання сфери ринкового нагляду та захисту прав споживачів, переваги Угоди АСАА в контексті підвищення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств, вихід вітчизняної продукції на європейський ринок та відновлення економіки України. Були почуті пріоритети бізнесу та окреслені шляхи до створення єдиного європейського бізнес середовища, де кожен з учасників матиме можливості налагодити комунікації з метою пошуку партнерів.

 

 

Замовити послуги