Новини

До уваги керівників медичних установ

       У закладах охорони здоров’я застосування крапельниць та інших систем введення в організм пацієнтів препаратів і поживних речовин відбувається постійно. Багато лікарів, яким щодня доводиться боротися за життя пацієнтів, вже змогли належно оцінити такий важливий і корисний прилад як інфузомат. Між даним приладом і крапельницею є істотна різниця. Справа в тому, що інфузомат – це не просто апарат для застосування медичних препаратів, а спеціальна система, завдяки якій ліки можуть вводитися декількома способами: краплинним, болюсним,  об'ємним.
        Дані електронні пристрої використовуються при внутрішньовенному вливанні у випадках, коли необхідна висока точність, а також безпека для хворого. Залежно від необхідної кількості введення медичного препарату використовуються інфузійні або шприцеві насоси.
Інфузійний насос - це медичний пристрій, який був розроблений для доставки рідини в організм пацієнта у дуже контрольованих кількостях. Інфузійний насос дозволяє лікарю задавати програму і регулювати швидкість введення необхідної дози препарату завдяки спеціальній електронній системі, вбудованій в нього.
Шприцевий насос – це медичний пристрій для інфузії, що використовується для дозованого введення невеликих об’ємів медичних препаратів пацієнтам.
        Переконатись в точності параметрів введення препаратів інфузоматами  можна, звернувшись в ДП «Львівстандартметрологія». Фахівці нашого підприємства здійснюють контроль швидкості та об'єму інфузії використовуючи високоточні засоби вимірювальної техніки.
        Постійними замовниками даної послуги є:
Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи; ТОВ «Повноділ» (Мережа поліклінік «ВЕСЕЛКА»); Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня; ГУ ДСНС України у Львівській області; ПП «Персона Люкс Україна» та інші заклади охорони здоров’я.

         Якщо хочете бути впевненими в точності інфузоматів та інших засобів вимірювальної техніки, які використовуєте у своїй роботі, і завдяки цьому покращити якість медичних послуг, від яких залежить здоров’я та життя пацієнтів, звертайтеся за адресою:

ДП «Львівстандартметрологія», м. Львів, вул. Софії Яблонської (колишня Заводська), 26
тел. 298-67-90, 298-67-92
geom.lviv@gmail.com

Співпраця з нами гарантія якості та вимога часу!

 

Напишіть нам