Новини

Лікування ультразвуком

     Звукові хвилі –  це результат механічних коливань пружного середовища. Органи слуху людини сприймають звукові коливання від 16 Гц до 20 кГц. Звукові хвилі з частотою коливань меншою, ніж 16 Гц мають назву інфразвукових, а з частотою більше, ніж 20 кГц –ультразвукових (надалі – ультразвук). Фізіологічна дія ультразвуку базується на механічному і тепловому факторах та фізико-хімічних змінах у живому організмі, викликаних цими факторами. Ультразвук має анальгезуючу, протизапальну і тонізуючу дію.
      Для лікування ультразвуком застосовуються такі ультразвукові терапевтичні апарати як Ультразвук Т5, ЛОР-1А, ЛОР-3, УЗТ-1.01 Ф, УЗТ-1.02 С, УЗТ-1.03 У, УЗТ-3.01 Г та аналогічні (наявність в абревіатурі букви «Ф» вказує на застосування апарата в області фізіотерапії, букви «С» – в стоматології, букви «У» — в урології, букви «Г» — в гінекології, букви «Л» — в отоларингології).
     Вихідна потужність (інтенсивність випромінювання) апаратів ультразвукових терапевтичних повинна періодично контролюватися, а результати контролю підтверджуватися відповідними атестатами контролю метрологічних характеристик цих апаратів, у яких надається висновок щодо їх придатності до застосування.  ДП «Львівстандартметрологія» забезпечене необхідними еталонами та фахівцями для здійснення робіт з контролю метрологічних характеристик апаратів ультразвукової терапії.
    При перевищенні допустимої потужності замість лікувального ефекту можна заподіяти людині шкоду, а при недостатній потужності –  лікувальний ефект від процедури не буде  досягнутий. Тому перед отриманням відповідного лікування з використанням вищезазначених приладів пацієнт має право ознайомитися  з висновком щодо придатності апаратів до застосування.

З питань співпраці звертайтесь за адресою:
вул. Метрологічна 12, м. Львів
тел.(032) 237-14-16
e-mail: radio.zvt@gmail.com

Співпраця з нами – гарантія якості та вимога часу!

Напишіть нам