Новини

До уваги підприємств та організацій!

Державне підприємство “Львівстандартметрологія” успішно пройшло процедуру повторної акредитації в Національному агентстві з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17065 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів з сертифікації продукції, процесів та послуг (EN ISO/IEC 17065:2012, IDT; ISO/IEC 17065:2012, IDT)» та отримало Атестат акредитації за № 1О210 від 23 грудня 2023 року на новий п`ятирічний термін.
Атестат є доказом того, що якість усіх процесів в органі перевірена незалежними фахівцями Національного агентства з акредитації України. Таким чином, нами вкотре доведено високий рівень компетентності наших фахівців та здатність забезпечувати надання професійних послуг у галузі сертифікації та оцінки відповідності.
Слід зазначити, що сфера акредитації була значно розширена новими видами робіт. Зокрема, ми можемо проводити роботи з сертифікації та оцінки відповідності засобів індивідуального захисту, іграшок, медичних виробів, мийних та косметичних засобів, продукції легкої промисловості, харчової продукції, електричного обладнання, машин та устаткування, засобів вимірювальної техніки, будівельних виробів, деревини, готельно-ресторанних послуг, колісних транспортних засобів, залізничних і трамвайних вагонів, послуг перевезень та послуг з ремонту КТЗ.
Отримання атестату про акредитацію сприятиме подальшому сталому розвитку ДП “Львівстандартметрологія”, а також максимальному задоволенню вимог і потреб наших клієнтів.
Сфера акредитації до атестату № 1О210 від 23.12.2023 р.(https://naau.org.ua/3-reiestr-akreditovanikh-oov).

З питань сертифікації просимо звертатись до відділу оцінки відповідності та якості  ДП «Львівстандартметрологія» за адресою:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38,  к.301, 303
тел. (032) 261-40-44, 261-61-83
E-mail: inettabs@gmail.com.

Співпраця з нами - гарантія якості та вимога часу!

 

Напишіть нам