Новини

ДП «Львівстандартметрологія» прийме участь у Міжнародній конференції 2023 IEEE 12th International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications.

7-9 вересня 2023 року у м. Дортмунд, Німеччина відбудеться 12-та Міжнародна конференція IEEE з інтелектуального збору даних і передових обчислювальних систем: технології та застосування.

Стаття, старшого наукового співробітника ДП «Львівстандартметрологія» Сидорка І.І.  на тему «НАДІЙНІСТЬ ДАНИХ КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ» акцентує увагу на тому, що клінічна лабораторна діагностика (лабораторна медицина) є однією з найважливіших складових системи охорони здоров’я, яка забезпечує надання лікувально-діагностичної допомоги пацієнтам в оцінці стану здоров’я, діагностиці захворювань, моніторингу результатів лікування, подальшому прогнозі захворювання, перебігу захворювання та якості життя, що має загальнодержавне значення з точки зору збереження та зміцнення здоров’я населення.

Лабораторна інформація відіграє вирішальну роль у встановленні діагнозу та терапії, але, як і у випадку з будь-якою іншою клінічною інформацією, обмеження в усіх тестах впливають на діагностичні та терапевтичні рішення. Результати лабораторних досліджень оцінюють за достовірністю даних за таким показником, як невизначеність вимірювання. Для фахівців сучасних медичних лабораторій актуальними є знання методів розрахунку з урахуванням клінічних особливостей, встановлення гранично допустимої похибки вимірювання та подальше використання оброблених результатів окремих тестів у різних клінічних ситуаціях.

Замовити послуги