Новини

Переконайтеся у належному стані Ваших транспортних засобів!


Проходження технічного огляду для транспортних засобів в ДП «Львівстандартметрологія» - запорука того, що Ви можете бути впевнені в належному стані Ваших автомобілів, адже наша випробувальна лабораторія акредитована Національним агентством з акредитації України та відповідає стандарту ISO 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

У випробувальній лабораторії по колісних транспортних засобах Ви можете отримати всю актуальну інформацію про специфіку техогляду (ОТК – обов'язкового технічного контролю або техогляду) та інших послуг для транспортних засобів.

При проведенні обов'язкового техогляду наші фахівці перевіряють: світлотехнічні прилади, систему гальм, рульове керування, стан коліс, світлопропускання скла, газобалонне обладнання (при його наявності), рівень шкідливих викидів в атмосферу. А також при техогляді перевіряються техпаспорт автомобіля, проводиться його ідентифікація - звіряються номерні знаки, VIN–код, номери на двигуні і кузові, а також виявляються зміни, внесені пізніше в комплектності або установці нового обладнання, які повинні бути зареєстровані. Якщо всі параметри відповідають нормі, власник транспортного засобу отримає протокол, який засвідчує проходження техогляду.

Запрошуємо Вас взяти участь в обов’язковому технічному контролі колісних транспортних засобів. Ми впевнені, що ставши замовником наших послуг, наша з Вами співпраця стане довготривалою, приємною та взаємовигідною. Ціни на наші послуги Вас приємно здивують.

Так, найдешевший в регіоні техогляд здійснюється за адресою:

м. Львів, вул. Т.Шевченка, 311 (на території заводу ТзОВ «Завод ЕлектронМаш»).

Для отримання більш детальної інформації з проведення обов’язкового технічного контролю (ОТК) транспортних засобів телефонуйте у випробувальну лабораторію колісних транспортних засобів ДП «Львівстандартметрологія»:

066-968-97-35 або (032) 261-60-30.

E-mail: lvivktz@ukr.net

Співпраця з нами – гарантія якості та вимога часу!

Напишіть нам