Новини

Лідери ринку сертифікуються у ДП «Львівстандартметрологія»

 

ТзОВ «Надрагідробурмаш» отримало в ДП «Львівстандартметрологія» сертифікати на систему управління якістю, систему екологічного управління, а також на систему управління охороною здоров'я та безпекою праці згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ ISO 14001:2015 та ДСТУ ISO 45001:2019.

ТзОВ «Надрагідробурмаш» було створене у 2011 році і на сьогодні є провідним підприємством Західної України, яке надає повний спектр послуг з буріння і капітального ремонту свердловин. Компанія застосовує в своїй діяльності найсучасніші технології, приділяє постійну увагу проведенню інвестицій в оновлення парку бурових верстатів і його оснащення найновішим обладнанням. В своїй діяльності підприємство керується найвищими стандартами якості надання послуг, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища, що було підтверджено відповідними сертифікатами.

Отримані ТзОВ “Надрагідробурмаш” сертифікати дадуть можливість підприємству реалізувати багато нових, цікавих і перспективних проектів, спрямованих на задоволення потреб найвимогливіших замовників, допоможуть досягнути подальшої досконалості в бізнесі і дозволять захистити найцінніший актив будь-якої організації: її працівників.

Детальнішу інформацію та консультацію щодо здійснення сертифікації систем управління можна отримати:

м. Львів, вул. Князя Романа, 38, відділ оцінки відповідності і якості ДП «Львівстандартметрологія».

тел. (032) 261-61-83

E-mail: inettabs@gmail.com.

Співпраця з нами – гарантія якості та вимога часу!

Напишіть нам