Новини

04.08.2022
Новини підприємства

Розмаїття дитячих іграшок, представлених сьогодні у торговій мережі, не лише тішить маленьких споживачів, але і приємно дивує їхніх батьків, які намагаються дати своєму малюку все найкраще. Але чи безпечні вони? Найкращим способом перевірити це – провести випробування, оцінку відповідності та сертифікацію таких іграшок. З метою обмеження обігу на ринку України небезпечних іграшок, постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018  № 151, затверджений Технічний регламент безпечності іграшок (далі – Технічний регламент), розроблений на основі Директиви 2009/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 18.06.2009  про безпеку іграшок. Технічний регламент встановлює особливі вимоги до безпечності іграшок та їх обігу на території України. Зокрема, кожна іграшка повинна відповідати певним фізичним, хімічним, механічним та електричним властивостям. Також встановлено вимоги до займистості, радіоактивності та гігієни матеріалів, з яких виготовлена іграшка. Далеко не кожний виробник…

Детальніше
02.08.2022
Новини підприємства

Задля вирішення усіх спірних питань та подолання сумнівів щодо тверезості людини все частіше застосовують спеціальні прилади: вимірювачі вмісту алкоголю у крові людини – алкотестери, які дозволяють швидко, оперативно та з високою точністю це визначити. Принцип роботи алкотестера відносно простий. Він аналізує вміст парів спирту в повітрі, що видихає людина, приводить результат вимірювання до нормованих значень температури і тиску та реєструє вміст алкоголю в крові людини. Якщо алкотестер планується використовувати тільки для власних потреб, треба розуміти, що всі виміри, зроблені за його допомогою, не можуть бути використані як доказова база в будь-яких спірних питаннях стосовно вживання чи не вживання спиртних напоїв. Інша справа, коли алкотестер використовують у сфері законодавчо регульованої метрології. Відповідно до статті 3 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» сферою законодавчо регульованої метрології є визначені цим Законом види діяльності, щодо яких…

Детальніше
28.07.2022
Новини підприємства
26.07.2022
Новини Мінекономіки

Уже найближчим часом перші 424 підприємці зможуть започаткувати або розширити свій бізнес завдяки державній програмі грантів. На їх рахунки буде перераховано 98,2 мільйона гривень, які вони зможуть витратити на закупівлю або лізинг обладнання, оренду приміщення, придбання сировини і матеріалів. Про це повідомляють у Міністерстві економіки України. Найбільше грантів отримають жителі Києва – 101 успішна заявка. Також лідерами за кількістю позитивних рішень є підприємці з Київської – 62 заявки, Дніпропетровської – 52 заявки та Полтавської областей – 40 заявок. Серед сфер діяльності найбільше грантів буде спрямовано на розвиток чи створення підприємств оптової та роздрібної торгівлі і ремонту автотранспортних засобів – 142. Також 127 одержувачів коштів планують започаткувати підприємства переробної промисловості. Ще 66 грантів отримають суб'єкти господарювання на створення чи розвиток власних готелів, кемпінгів, кав’ярень та ресторанів. Загалом вже 5031 підприємець подав запит через…

Детальніше
26.07.2022
Новини підприємства

Найближчим часом в Україні вступає в дію Технічний регламент на косметичну продукцію, який розроблено на основі Регламенту (ЕС) № 1223/2009 Європейського Парламенту і Ради від 30.11.2009 року. Цей Технічний регламент визначає такі основні вимоги щодо її розробки, виробництва, безпеки, ефективності та введення в обіг: - виробництво косметичної продукції повинно здійснюватися із обов’язковим запровадженням системи належної виробничої практики (GMP); - безпечність косметичної продукції перед введенням її в обіг повинна бути належним чином оцінена. За результатами такої оцінки складається відповідний Звіт, форма якого наведена в регламенті; - документація на косметичну продукцію, за необхідності, повинна оновлюватися та містити таку інформацію: а) опис косметичної продукції; б) Звіт про безпечність косметичної продукції;  в) опис методів виробництва і заява про відповідність виробництва косметичної продукції належній виробничій практиці;  г) інформація, яка підтверджує…

Детальніше
12.07.2022
Новини підприємства

З 1 липня 2022 року набули чинності національні стандарти:  ДСТУ 9125:2021 КОНСЕРВИ. СОКИ ТА НЕКТАРИ ФРУКТОВІ. ТЕХНІЧНІ УМОВИ; ДСТУ 9126:2021 СОКИ ФРУКТОВІ КОНЦЕНТРОВАНІ. ТЕХНІЧНІ УМОВИ. Ці стандарти поширюються на фруктові концентровані соки, виготовлені уварюванням натуральних соків, пастеризовані або непастеризовані та на соки і нектари фруктові відповідно. Стандарти містять вимоги щодо якості та безпечності продукції. Для визначення рівня якості та безпечності соків та відповідності їх вимогам нормативної документації фахівці випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» проводять комплексні випробування. Також ми проводимо оцінку відповідності соків з видачею сертифікату відповідності. Це і є гарантією іміджевої впевненості в тому, що Ваше підприємство реалізує якісну та безпечну продукцію, яка відповідає вимогам українського законодавства, стандартам, нормам і правилам. На вимогу замовника спеціалісти  відділу оцінки відповідності та якості підприємства…

Детальніше
07.07.2022
Новини підприємства

Читайте також: Запрошуємо до участі в Програмі підтримки бізнесу на Львівщині! Запрошуємо підприємства долучитися до програми розвитку бізнесу в нашому регіоні!

Детальніше
05.07.2022
Новини підприємства

ДП “Львівстандартметрологія” приймає активну участь в реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області в період воєнного стану, в межах якої провадиться ваучерна підтримка мікро- та малих підприємств для проведення робіт з оцінки відповідності, сертифікації продукції, послуг та систем управління. Зараз нагодою отримати фінансову допомогу в розмірі до 70 відсотків коштів, витрачених на отримання послуг, які надаються ДП Львівстандартметрологія, вже скористались 7 наших замовників. Для отримання ваучерів Вам необхідно подати в ДП «Львівстандартметрологія» заявку на проведення робіт з оцінки відповідності або сертифікації продукції, послуг чи систем управління, та отримати від нас комерційну пропозицію, в якій зазначається опис та вартість робіт, що будуть виконані за даною заявкою. Надалі підприємствам, які отримали від нас комерційну пропозицію, слід звернутись до департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, де вони будуть зареєстровані як…

Детальніше
01.07.2022
Новини підприємства

В умовах ринкової економіки актуальним є питання отримання достовірної інформації щодо кількості виробленої, переданої, розподіленої та спожитої електроенергії, її потужності на оптовому і роздрібному ринках. Згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії для її комерційного обліку мають використовуватись прилади обліку електричної енергії, які відповідають вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та Кодексу комерційного обліку електричної енергії, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 р. № 374 відносяться до категорії законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки і підлягають періодичній повірці. Періодична повірка лічильників електроенергії, що перебувають в експлуатації, обов’язково проводиться після закінчення міжповірочного інтервалу, який встановлено наказом Мінекономрозвитку України від 13.10.2016 р. № 1747, та залежить від їх типу і класу. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі…

Детальніше
29.06.2022
Новини Мінекономіки

Уряд підтримав реалізацію ще трьох грантових програм з підтримки підприємництва та створення нових робочих місць під час війни. Вони спрямовані на розвиток переробної промисловості та ІТ-сфери. “Головна мета програм – створити нові робочі місця та сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, навіть, під час війни. Це дозволить забезпечить ріст ВВП, стійкість економіки та максимально швидке відновлення нашої країни, щоб українці, які змушені були виїхати за кордон через російську агресію могли повернутися додому”, – зазначила Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.  Програма розвитку переробної галузі передбачає державне співфінансування підприємців, які хочуть створити або розвинути свій бізнес. - Кошти виділяються на придбання основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання) та покриття витрат на їх доставку та введення в експлуатацію. - Перші 1000 заявників отримують грант у розмірі до 70% вартості проекту, решту 30% фінансують…

Детальніше
Замовити послуги